Учні Ніжинського обласного педагогічного ліцею мріють вчитися в КНТЕУ на юристів

Викладачами кафедри загальноправових дисциплін факультету міжнародної торгівлі та права Київського національного торговельно-економічного університету к.ю.н., доцентом Мушенком В.В. та к.ю.н., старшим викладачем Банком Р.О. проведено зустріч з учнями фізико-математичного класу, класу іноземної філології, класу української філології Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради щодо їх майбутнього професійного самовизначення, пов’язаного із здобуттям майбутньої професії в КНТЕУ.

06.04.2016
adv