Лекція генерального директора «VAB Лізинг»: практичні знання для майбутніх фахівців галузі

8 квітня 2016 року в аудиторії А-412 для студентів 4 курсу ФЕМП, спеціальності «Фінанси підприємства» було проведено лекцію за участю Золотарьової Людмили Семенівни – генерального директора «VAB Лізинг».

Тема лекції «Фінансовий лізинг у системі фінансування діяльності підприємства». Організатор заходу  – д.е.н., професор кафедри економіки та фінансів підприємства Ситник Ганна Вікторівна.

На лекції було розглянуто стан та перспективи розвитку фінансового лізингу в Україні, його місце у розвитку інвестиційної діяльності підприємств реального сектору економіки. Було грунтовно висвітлено практичні аспекти залучення фінансового лізингу, механізм укладання лізингових угод, окремих етапів їх реалізації. Надано порівняльну оцінку фінансового та оперативного лізингу, банківського кредитування.

Лекція спікера виявилась надзвичайно динамічною та цікавою. Доповідь Людмили Семенівни постійно підкріплювалась реальними прикладами з власного досвіду та загальноприйнятої практики діяльності компанії.

08.04.2016
остання редакція 28.11.2016