Студентська наукова конференція «Тенденції та перспективи розвитку науки і практики в умовах глобалізації» відбулася на підставі наказу ректора КНТЕУ від 17.03.2016р. №807 на базі факультету обліку, аудиту та інформаційних систем КНТЕУ 7-8 квітня 2016 року.

У конференції взяли участь 579 учасників, серед яких 20 студентів з інших навчальних закладів, а саме – Торговельно-економічного коледжу КНТЕУ (м. Київ).

Під час роботи конференції працювали два пленарні засідання і 23 секції. На пленарному засіданні були представлені 5 доповідей студентів, під час роботи секцій – 277 наукових доповідей.

Визнані кращими 98 представлених доповідей, серед яких:

51 - факультету обліку, аудиту та інформаційних систем;

12 - факультету економіки, менеджменту та психології;

11 - факультету фінансів та банківської справи;

11 - факультету торгівлі та маркетингу;

6 - факультету міжнародної торгівлі і права;

5 - торговельно-економічного коледжу КНТЕУ;

2 - факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу.

Переможці відзначені дипломами:

1 ступеня - 29 доповідей,

2 ступеня – 25 доповідей,

3 ступеня – 44 доповіді.

Листами подяки відзначені 20 доповідей.

Доповіді учасників були присвячені проблемам організації та методики бухгалтерського обліку, ролі фінансового аналізу і контролю в системі управління діяльністю суб’єктів підприємництва, особливостям застосування сучасних інформаційних технологій у процесах оптимізації управлінських рішень, а також питанням розвитку української культури в сучасному інформаційно-комунікативному просторі. Доповіді характеризувалися науковою обґрунтованістю викладеної інформації, дослідницьким характером виконаної студентами роботи та свідчили про активну участь студентів у проведенні наукових досліджень. Висловлені в доповідях пропозиції мають практичне та теоретичне значення.

08.04.2016
остання редакція 28.11.2016