1С:Підприємство 8.3: можливості сучасного програмного забезпечення в освітньому процесі

8 квітня 2016 року за ініціативою кафедри програмної інженерії та інформаційних систем у Київському національному торговельно-економічному університеті представники центру сертифікованого навчання «Проком» провели майстер-клас «Програмування на платформі 1С: Підприємство 8.3». Керівник ЦСН «Проком» Столярчук Ірина Аркадіївна ознайомила учасників майстер-класу з базовими можливостями платформи «1С:Підприємство 8.3» у режимі керованої програми. Учасники майстер-класу опанували на конкретних прикладах технології швидкої розробки з використанням конструкторів та інших сервісних механізмів із застосуванням елементів програмування платформи «1С:Підприємство 8.3».

У роботі майстер-класу взяли участь усі викладачі та аспіранти кафедри програмної інженерії та інформаційних систем, циклова комісія інформаційних систем і технологій Торговельно-економічного коледжу КНТЕУ, викладачі різних кафедр університету, студенти освітнього ступеня «бакалавр» спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» та освітнього ступеня «магістр» спеціальності «Облік і аудит». Всі учасники майстер-класу отримали сертифікати.

08.04.2016
adv