Студентка КНТЕУ - серед найкращих на конкурсі наукових робіт зі спеціальності «Гроші, фінанси і кредит»

У ІI турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Гроші, фінанси і кредит» у 2015/2016 навчальному році, що проходив у Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка, студентка магістратури факультету фінансів та банківської справи, спеціалізації «Державні фінанси» Ігнатюк Ірина Миколаївна (науковий керівник доктор економічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, завідувач кафедри фінансів Чугунов Ігор Якович) отримала диплом ІІІ ступеня за наукову роботу на тему «Формування видатків бюджету в системі соціально-економічного розвитку країни».

11.04.2016
knteu