Студентка КНТЕУ перемогла у Всеукраїнській студентській олімпіаді з французької мови

Днями, студентка першого курсу факультету міжнародної торгівля та права Соколова Даніелла  взяла участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з французької мови для студентів ВНЗ (ІІІ-ІV рівня акредитації), де французька мова не є спеціальністю.

Даніелла виборола І місце в ході конкурсних змагань (номінація «Краща презентація») з темою «Універсальні цінності «Свобода-Рівність-Братерство» в сучасному світі».

Вітаємо з перемогою!

12.04.2016