За результатами участі представників КНТЕУ в роботі Парламентських слухань отримано подяку

Голова Комітету з питань сім'ї, молодіжної політики спорту та туризму Верховної ради України А. Палатний надіслав лист-подяку представникам КНТЕУ, які взяли участь у роботі Парламентських слухань з питань розвитку туризму, за високий професіоналізм, фахову підтримку під час опрацювання питань, пов'язаних із законодавчим забезпеченням реформування туристичної сфери, формування нових професійних освітніх стандартів, технічних регламентів, туристичної статистики, державного регулювання галузі.

13.04.2016
adv