Студенти факультету міжнародної торгівлі та права переможці конкурсу «Євровікторина»

»

Студенти факультету міжнародної торгівлі та права 4 курсу 10 групи спеціалізації «Міжнародна економіка» Туник С.М., Пословський О.В., Шекула О.А. та Новак О.С. стали переможцями конкурсу «Євровікторина», показавши глибокі знання про ЄС та вірно відповівши на усі запитання Представництва Європейського Союзу в Україні.

Переможці отримають цінні призи від Представництва Європейського Союзу в Україні.

13.04.2016
adv