Лекція засновників Міжнародної Академії Вина та Всеукраїнської Асоціації виноробів та сомельє

12 квітня 2016 року для студентів освітнього ступеня «бакалавр» напрям підготовки 051701 «Харчові технології та інженерія» в рамках дисципліни «Організація роботи сомельє» відбулася лекція засновників Міжнародної академії вина та Всеукраїнської асоціації виноробів та сомельє Наталії і Миколи Благополучних.

Студенти з зацікавленістю слухали інформацію про історію створення першої в Україні школи сомельє «Майстер-Клас», про питання, що входять до програми підготовки професії сомельє та шеф-сомельє, а також було продемонстровано відео про конкурси сомельє.

12.04.2016
adv