Студенти КНТЕУ серед переможців Всеукраїнського конкурсу наукових робіт за спеціальністю "Готельно-ресторанна справа"

За результатами засідання Галузевої конкурсної комісії Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних, гуманітарних наук за спеціальністю «Готельно-ресторанна справа» претенденти на перемогу були запрошені 13 квітня 2016 року на Міжнародну наукову конференцію молодих учених, аспірантів та студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у ХХІ столітті» в Національному університеті харчових технологій.

Серед претендентів на перемогу запрошені студенти магістратури ФРГТБ КНТЕУ – Загородна Олена ("Управління якістю послуг у готельному комплексі", науковий керівник – д.е.н., проф. Босовська М.В.) та Тертична Ілона ("Інтернет-технології в управлінні мережею кав’ярень", науковий керівник – к.е.н., доц. Расулова А.М.).

На підсумковій науково-практичній конференції відбувся захист результатів робіт, за підсумками якого студенти Загородна Олена та Тертична Ілона відзначені дипломами ІІ ступеня, а їх керівники – Босовська Мирослава Веліксівна та Расулова Алла Миколаївна – почесними грамотами.

Членом галузевої конкурсної комісії була завідувач кафедри готельно-ресторанного бізнесу КНТЕУ д.е.н., проф. Бойко М.Г.

Вітаємо переможців і їх керівників!

12.04.2016
adv