Міжнародне співробітництво розвивається: підписано угоду з Економічним університетом (Вроцлав, Польща)

14 квітня 2016 року ректор КНТЕУ професор Анатолій Антонович Мазаракі підписав угоду про співробітництво з відомим університетом у Східній і Центральній Європі -  Економічним університетом у Вроцлаві (Польща). Угода діяла в реорганізованому УДУФМТ, правонаступником якого є Київський національний торговельно-економічний університет.

З цього приводу відбулась зустріч проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Валерія Миколайовича Сая з Уповноваженою при ректорові Економічного університету, д.е.н. Іоанною Кочар, з якою було обговорено подальші напрями розвитку міжнародних зв’язків між університетами, зокрема йшлось про участь колег з Польщі в Міжнародній науковій конференції студентів, аспірантів та молодих науковців «Стратегія сталого розвитку України-2020», яка відбудеться в КНТЕУ 17 травня 2016 року.

14.04.2016
adv