Представники провідних логістичних компаній України провели відкриту лекцію для студентів

14 квітня 2016 року зі спільної ініціативи кафедри торговельного підприємництва та логістики КНТЕУ та міжнародної логістичної компанії "Карго-експрес" відбулася відкрита лекція провідного спеціаліста з оперативного управління залізничних перевезень напіввагонами.

Представник компанії Михайло Мурін з практичної точки зору розповів про проблеми залізничних перевезень вантажів та можливі шляхи їх вирішення. Практичні знання та досвід спеціаліста допомогли студентам більш глибоко зрозуміти логістику залізничних перевезень та поринути у світ нових можливостей транспортної логістики.

Також на заняття до студентів завітав керівник відділу напряму СНД компанії "TELS", яка працює на ринку України 15 років і має налагоджену інфраструктуру автомобільних перевезень в усьому світі. Логістична компанія має вдалий досвід доставки як стандартного вантажу, так і збірних вантажів. Представник "TELS" Андрій Мамонов розповів про проблеми автомобільних перевезень в умовах нестабільної економіки та про проблеми автомобільних перевезень між Росією й Україною.

Логістика - це галузь діяльності, яка постійно розвивається і потребує нових рішень. Тому, щоб бути в курсі останніх подій у логістиці й отримати практичні знання, які можуть стати в пригоді в майбутній професії, кафедра торговельного підприємництва та логістики продовжує запрошувати спеціалістів-практиків для спілкування зі студентами.

14.04.2016
knteu