14-15 квітня 2016 року в КНТЕУ на факультеті ресторанно-готельного та туристичного бізнесу відбулася ІІ Всеукраїнська студентська наукова конференція «Готельно-ресторанний та туристичний бізнес: реалії та перспективи».

У рамках конференції було розглянуто проблеми, напрями та шляхи розвитку готельно-ресторанного та туристичного бізнесу в Україні та світі. Теми доповідей учасників конференції мали високий науково-теоретичний рівень, дослідницький характер, а також практичне значення. Питання, розглянуті на конференції, були сучасними та мали інноваційний характер.

На пленарному засіданні було заслухано 5 доповідей:

У рамках конференції роботу здійснювало 10 дискусійних круглих столів, де було розглянуто наступні наукові проблеми:

1. Регіональний розвиток туризму: точки росту.

2. Інновінг у туризмі.

3. International Hotel and Restaurant Business.

4. International Tourism Business.

5. Філософія гостинності: шлях до успіху.

6. HoReCa: тренди розвитку.

7. Ресторанні технології та сервіс.

8. Новітні тенденції розвитку кулінарології.

9. Дизайн об’єктів індустрії HoReCa.

10. Фізичне виховання в системі гармонійного розвитку особистості.

На конференції було заслухано 365 доповідей, у т.ч. 229 стендових з 11 навчальних закладів та установ:

• Київський національний торговельно-економічний університет;
  • Бурштинський торговельно-економічний коледж КНТЕУ;
  • Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ;
  • Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського (м. Кривий Ріг);
  • Житомирський торговельно-економічний коледж КНТЕУ;
  • Національний університет «Києво-Могилянська академія»;
  • Національний університет харчових технологій;
  • Ужгородський торговельно-економічний інститут КНТЕУ;
  • Харківський державний університет харчових технологій;
  • Харківський торговельно-економічний інститут КНТЕУ;
  • Чернівецький торговельно-економічний інститут КНТЕУ.

За результатами роботи кращими визнано 67 доповідей:

• 16 студентів нагороджені дипломами І ступеня;
  • 20 студентів нагороджені дипломами ІІ ступеня;
  • 19 студентів нагороджені дипломами ІІІ ступеня;
  • 12 студентів нагороджені листами подяки.

Список переможців

Учасники та модератори конференції надали свої відгуки та пропозиції щодо піднятої на конференції наукової проблематики.

15.04.2016
knteu