КНТЕУ в ТОП-5 рейтингу Scopus серед економічних ВНЗ

Наукометрична платформа Scopus оприлюднила рейтинг цитування наукових публікацій ВНЗ України.

Так, станом на квітень 2016 року до бази даних SciVerse Scopus включено 128 вищих навчальних закладів України. У рейтинговій таблиці вони ранжовані за індексом Гірша показником, що базується на кількості наукових публікацій та їх цитувань.

У загальному рейтингу ВНЗ України – Київський національний торговельно-економічний університет займає 81 місце, що на 8 позицій вище ніж минулого року, а серед економічних ВНЗ країни 4.

База даних Scopus є інструментом для відстеження цитованості наукових статей, які публікуються навчальним закладом або його співробітниками. Scopus постійно індексує понад 20 тисяч наукових журналів, 370 книжкових серій та 5,5 млн праць конференцій.

18.04.2016
adv