Студентка КНТЕУ зайняла 2-ге місце в ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

13 квітня 2016 р. у Національному університеті харчових технологій відбулася науково-практична конференція претендентів на перемогу у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних, гуманітарних наук за напрямом «Експертиза харчових продуктів» та проведене нагородження переможців.

Дипломом ІІ ступеня за перемогу у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт нагороджена студентка КНТЕУ факультету товарознавства та маркетингу  Кошельник Анна Володимирівна, яка виконала наукова робота на тему: «Експертиза ароматизаторів», науковий керівник доцент кафедри товарознавства, управління безпечності та якості Вежлівцева С.П.

13.04.2016
1959