Ще одну вершину підкорено: переможне місце у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування»

Студентка 4 курсу 18 групи напряму підготовки «Менеджмент» (Менеджмент організацій торгівлі) Мирослава Захарчук нагороджена дипломом ІІІ ступеня в II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» (за видами економічної діяльності), що проходив на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

Щиро вітаємо нашу студентку та бажаємо перемог і надалі!

17.04.2016
2056