Семінар-дискусія від Жана Баха: «Займайся тим, про що мріяв усе життя і ти переживеш те, про що навіть не мріяв»

19 квітня 2016 року проведено семінар-дискусію за участю Жана Баха - керівника представництв німецьких компаній «Кuettner», «Аgiplan», «Reinstein» та студентів 3 курсу ФЕМП спеціальності «Фінанси підприємства».

Тема семінару-дискусії  - «Перспективи кар’єрного розвитку в Україні».

Організатори заходу –  викладачі кафедри економіки та фінансів підприємства.

Під час проведення семінару-дискусії було обговорено проблеми та перспективи професійного розвитку в Україні.

Жан Бах поділився власним досвідом формування та розвитку професійної кар’єри, яку реалізовував у Німеччині, США, Швейцарії, Бельгії, Росії, Молдавії, Україні, країнах Африки. Професійному зростанню шановного гостя сприяв досвід діяльності в приватних компаніях, а також у Європейській Комісії, Міністерстві Економіки Німеччини, Міністерстві Оборони СРСР.

Студенти ознайомилися з внутрішньокорпоративною програмою навчання німецької компанії та програмою для стипендіатів.  Учасники проаналізували інвестиційний клімат України з точки зору іноземних інвесторів.

Зміст та форма проведення семінару-дискусії мали динамічний характер та практичну цінність. Активно обговорювалося питання «Вертикаль влади чи командне рішення?». Жан Бах дав поради, як правильно складати резюме для успішного працевлаштування. Наприкінці зустрічі гість переконав студентів у вірності тези: «Займайся тим, про що мріяв усе життя і ти переживеш те, про що навіть не мріяв».

19.04.2016
2043