Студенти КНТЕУ показали гідний результат у І-му етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спортивного програмування ICPC-2016

16 квітня 2016 року дві команди Київського національного торговельно-економічного університету під керівництвом доцента кафедри програмної інженерії та інформаційних систем к.т.н. Краснощока В.М. взяли участь у І-му етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спортивного програмування ICPC-2016 (international collegiate programming contest – 2016).

Команди показали гідний результат та готуються до ІІ-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спортивного програмування ICPC-2016.

16.04.2016
остання редакція 31.05.2016