Переможні місця у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму «Готельно-ресторанна справа»

14-16 квітня 2016 року на базі Одеської національної академії харчових технологій був проведений ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму «Готельно-ресторанна справа».

Наш університет представляли студенти факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу:

• на освітньому рівні «бакалавр»: Ільяш Марія, Григор ФіліпШкабура Катерина,
  • на освітньому рівні «магістр»: Левченкова Марина.

В олімпіаді взяли участь 54 студенти з 23 навчальних закладів України.

Членом журі була професор кафедри готельно-ресторанного бізнесу КНТЕУ Антоненко І.Я.

За результатами проведеного конкурсу традиційно наші студенти показали високий рівень знань:

Левченкова Марина отримала диплом ІІІ ступеня, а Ільяш Марія, Григор Філіп, Шкабура Катерина ввійшли у десятку найкращих студентів.

Вітаємо переможців!

16.04.2016