14 квітня 2016 року на базі Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Психологія: сучасні методики та інновації у досвіді діяльності практичного застосування» для науковців, викладачів, студентів, аспірантів, докторантів та практичних фахівців, співорганізатором якої є Київський національний торговельно-економічний університет, Центр педагогічних та психологічних досліджень, Факультет менеджменту, економіки та психології, кафедра Психології.

Роботу конференції відкрив проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Сокирська Владлена Володимирівна.

З вітальним словом до учасників конференції звернувся декан факультету соціальної та психологічної освіти кандидат психологічних наук, доцент Гоменюк Оксана Олексіївна.

З доповідями на пленарному засіданні 14 квітня 2016 року виступили:

Сафін О. Д. - доктор психологічних наук професор, Заслужений діяч науки і техніки України, завідувач кафедри психології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини «Порівняльний аналіз психотехнологій індокторинації та їхніх соціально-психологічних наслідків у радянський та сучасний періоди історії».

Ржевський Г. М., кандидат психологічних наук, доцент директор центру педагогічних та психологічних досліджень, доцент кафедри психології Київського національного торговельно-економічного університету, м. Київ «Сучасні методики профдіагностики в діяльності практичних психологів центру педагогічних і психологічних досліджень університету»

Швець В. В. - психолог Уманського об’єднаного міського військового комісаріату,  тренер, арт-терапевт «Тренерська діяльність як необхідна форма роботи з відновлення психологічного благополуччя учасників бойових дій та представнпиків їх родин».

Тітяєв В. М. - кандидат психологічних наук, доцент кафедри практичної психології факультету педагогіки і психології НПУ імені М.П. Драгоманова «Коучинг як засіб навчання та психологічного консультування».

В конференції взяли участь та опублікували власні дослідження за тематикою наукових напрямів секцій:

Ржевський Геннадій Миколайович, кандидат психологічних наук, доцент Київського національного торговельно-економічного університету, м. Київ «Вплив ціннісних орієнтацій студентів на рівень формування духовної культури».

Корольчук Микола Степанович - доктор психологічних наук, професор Київського національного торговельно-економічного університету, м. Київ «Об’єктивні і суб’єктивні чинники професійного стресу у менеджерів торговельного підприємництва»

Корольчук Валентина Миколаївна - доктор психологічних наук, професор Київського національного торговельно-економічного університету, м. Київ «Особливості програми розвитку професійного самовизначення майбутніх фахівців торговельного підприємництва».

Осьодло Василь Ілліч - доктор психологічних наук, професор, начальник гуманітарного інституту НУОУ імені Івана Черняховського.
Зубовський Д. С. - молодший науковий співробітник науково-методичного відділу (психологічного вивчення особового складу) НМЦ КП МО Украіни, м. Київ «Зародження військової психології як науки у першу світову війну»

Шусть Василь Володимирович, кандидат педагогічних наук, доцент, докторант Інституту соціальної і політичної психології НАПН України, м. Київ «Індоктринація населення як чинник фрмування політичних цінностей».

Орел Анна - студент магістрант Київського національного торговельно-економічного університету, м. Київ. «Актуальні проблеми сучасної психології особистості та індивідуальності»,

Процик Любов Сергіївна - аспірантка Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова, м. Київ «Механізми психологічного захисту інтелектуально обдарованих підлітків».

В конференції взяли участь: 2 аспіранти, 6 викладачів (заочно), 25 студентів КНТЕУ (очно): 1 курс – 18 осіб, 2 курс – 5 осіб, 5 курс – 2 особи.

Учасники конференції відзначені сертифікатами і подяками.

Учасники мали змогу відвідати Національний дендрологічний парк України «Софіївка».

Продовженням плідної співпраці двох університетів стане спільне проведення ІІІ Міжнародного фестивалю організаційної, економічної та практичної психології «Мудрість поколінь» SAPIENTIA GENERATIÓNES, що відбудеться 22 квітня 2016 року.

14.04.2016
остання редакція 31.05.2016