Лекція професора Расселла Піттмана на тему «Викриття картелів: пошук ефективних інструментів»

20.04.2016 року на запрошення кафедри економічної теорії та конкурентної політики Київський національний торговельно-економічний університет відвідав професор Расселл Піттман - директор з питань економічних досліджень відділу конкурентної політики Міністерства Юстиції США.

Він прочитав лекцію для студентів спеціальностей «Управління у сфері економічної конкуренції» та «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» на тему «Викриття картелів: пошук ефективних інструментів».

Під час лекції обговорювались альтернативні підходи до дослідження й розслідування картелів, які застосовуються різними конкурентними відомствами світу, насамперед Міністерством юстиції США. Здійснено оцінку їх ефективності в різних інституційних умовах.

Лекція викликала жвавий інтерес студентів та шквал питань, пройшовши у невимушеній обстановці дружньої дискусії з актуальних проблем розслідування картелів.

20.04.2016
остання редакція 31.05.2016