Лекція «Парадоксальні теорії змін» Джей Левіна

20 квітня 2016 року з 19.00 до 21.00 години у Конгрес-центрі Київського національного торговельно-економічного університету напередодні Всеукраїнського дня психолога відбулася лекція «Парадоксальні теорії змін» Джей Левіна в рамках ІІІ Міжнародного фестивалю організаційної, економічної та практичної психології «Мудрість поколінь» SAPIENTIA GENERATIÓNES. Не зважаючи на незвичний для лекцій час, участь взяли близько 300 осіб – студенти та викладачі КНТЕУ, а також гості з міста Києва.

Парадоксальна теорія змін, коротко кажучи, полягає в тому, що зміна відбувається тоді, коли людина стає тою, якою вона є, а не тоді, коли вона намагається бути тою, якою не являється. Зміни не виникають за допомогою примусової спроби самого індивіда або іншої людини змінити її, але вони відбуваються, якщо людина знаходить час і сили бути тою, якою вона є – повністю ототожнити себе з тою, що відбувається з нею в сьогоденні. Автором цієї теорії став Арнольд Бейссер, учень Ф. Перлза – засновника Школи гештальт-терапії.

Ведучий лекції – Джей Левін, гештальт-терапевт, супервізор, міжнародний тренер GATLA. Клінічний психолог з Південної Африки, зараз проживає в США (Флорида), провідний спеціаліст у гештальт Асоціації Лос-Анджелеса, супервізор Європейської Асоціації гештальт-терапевтів.

Співорганізатором заходу став Київський інститут гештальту і психодрами.

А попереду на нас чекає ІІІ Міжнародний фестиваль організаційної, економічної та практичної психології «Мудрість поколінь» SAPIENTIA GENERATIÓNES, який відбудеться 22 квітня 2016 року в корпусі «Д».

Запрошуємо до участі!

19.04.2016