Відомі переможці студентської наукової конференції "Інформаційно-аналітичне забезпечення дослідження економічних процесів"

20 травня 2016 року на базі Київського національного торговельно-економічного університету кафедрою вищої та прикладної математики і кафедрою статистики та економетрії факультету фінансів та банківської справи була проведена вузівська студентська наукова конференція "Інформаційно-аналітичне забезпечення дослідження економічних процесів".

Роботу конференції відкрила проректор з наукової роботи Київського національного торговельно-економічного університету, доктор економічних наук, професор С.В. Мельниченко. З вітальним словом до учасників конференції звернулися декан факультету фінансів та банківської справи, кандидат економічних наук, доцент Т.В. Канєва і завідувач кафедри статистики та економетрії, академік Національної академії наук, доктор економічних наук, профессор С.І. Пирожков.

Під час роботи пленарного засідання та 3 секцій розглядалися проблемні питання інформаційно-аналітичного забезпечення дослідження економічних процесів, було заслухано понад 50 доповідей 60 учасників конференції − студентів КНТЕУ.

Список переможців вузівської студентської наукової конференції «Інформаційно-аналітичне забезпечення дослідження економічних процесів» 20 квітня 2016 року

ПІП

21.

Соколов Владислав Ігорович

ФЕМП

Вітаємо переможців та бажаємо успіхів і здобутків у майбутньому!

19.04.2016
остання редакція 31.05.2016