Динамічна лекція від представників провідної у світі компаніїї в IT-сфері - LUXOFT

21.04.2016 р. на факультеті міжнародної торгівлі та права для студентів спеціальності «Комп’ютерні науки та інформаційні технології» відбулася лекція на тему «LUXOFT - Build Your Career With US…».

Спікерами лекції були представники компанії LUXOFT (Onufrienko Oleg - Project Manager and Svitlana Diachenko – CJP Administrator).

LUXOFT – провідний постачальник послуг в області розробки програмного забезпечення та інноваційних ІТ-рішень з клієнтською базою по всьому світу, що складається головним чином з великих транснаціональних корпорацій.

Компанія підтримує міцні партнерські відносини з такими компаніями, як Boeing, IBM, Deutsche Bank, UBS, Harman, Avaya, Alstom, Sabre, Ford, Hotwire і багатьма іншими.

Luxoft розробляє власні технологічні рішення і надає послуги з 24 спеціалізованих центрів по всьому світу. Компанія налічує більше 9000 співробітників і 27 офісів в 15 країнах Північної Америки, Західної та Східної Європи, Азіатсько-Тихоокеанського регіону, а також у Мексиці та Південній Африці.

20.04.2016
остання редакція 31.05.2016