Перший день народження факультету міжнародної торгівлі та права: бурлеск подарував нові враження та теплі емоції

21 квітня 2016 року в КНТЕУ відбулося перше урочисте святкування Дня факультету міжнародної торгівлі та права.

Святкові заходи розпочалися у фойє Конгрес-центру з презентацій усіх кафедр факультету.

Відкриваючи урочисту частину свята, ректор КНТЕУ Анатолій Антонович Мазаракі привітав найбільший факультет з початком великого шляху та нагадав про давню історію кафедр, що діють на ньому.

Декан факультету Катерина Іллівна Ладиченко привітала студентів і викладачів, подякувала колективу факультету за плідну працю й побажала успіхів.

Ректор Мазаракі Анатолій Антонович  та в.о. декана факультету Ладиченко Катерина Іллівна з нагоди Дня факультету нагородили 17 викладачів та співробітників університету за вагомий внесок у підготовку фахівців, розробку і впровадження у навчальний процес інноваційних форм і методів навчання, організацію, керівництво і проведення науково-дослідної роботи.
За багаторічну співпрацю Подякою ректора КНТЕУ нагороджуються партнери університету.

Урочистості завершилися святковим концертом. Студенти ФМТП підготували феєричну концертну програму в стилі бурлеску та подарували позитивний запал емоцій усім присутнім. Свято стало початком створення нової родини факультету.

21.04.2016
остання редакція 31.05.2016