Вражаюче шоу: свято краси та грації «Міс ФФБС – 2016»

22.04.2016 року в приміщенні НВО КНТЕУ відбулося справжнє свято краси та грації, на якому було визначено Міс ФФБС- 2016.

Найгарніші дівчата факультету фінансів та банківської справи показали високий рівень підготовки та майстерності, вразивши журі та присутніх.

Завдання, що стояли перед учасницями, були непростими, але, не зважаючи ні на що, дівчата впоралися і створили неймовірну атмосферу шоу.

Отже, переможні місця здобули:

Міс ФФБС - Наумович Вікторія - 155 балів;

I Віце-міс ФФБС - Загорська Христина - 150 балів;

II Віце-міс ФФБС - Сластіна Дар’я - 149 балів.

Вітаємо всіх учасниць із перемогою!

22.04.2016
остання редакція 31.05.2016