Всеукраїнська студентська олімпіада з регіональної економіки

20–22 квітня 2016 року  ДВНЗ "Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана" приймав студентів вищих навчальних закладів України – учасників ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з науки "Регіональна економіка".

Київський національний торговельно-економічний університет представляли студенти 2 курсу ФМТП Шух Оксана (спеціалізація «Міжнародний бізнес») та Бенецький Владислав (спеціалізація «Міжнародна економіка»).

На початку заходу учасників привітали ректор ДВНЗ "Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана" д-р екон. наук, професор, академік АПН України, Герой України Павленко А.Ф. та директор Інституту регіоналістики  ДВНЗ "Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана" д-р екон. наук, професор, академік НАН України, екс-міністр економіки України Данилишин Б.М. Науковці наголосили на актуальності вивчення науки «Регіональна економіка» в умовах адміністративно-територіальної реформи та децентралізації влади й необхідності надання сучасним фахівцям відповідних компетентностей.

Гостями олімпіади також були директор Департаменту з питань регіонального розвитку Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Кучеренко О.В., д-р політ.наук, професор, народний депутат ІV-VІІІ скликань, український політичний і державний діяч Томенко М.В., виконавчий директор Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» Пітцик М.В., д-р екон. наук, директор Інституту «Вища школа державного управління Національної академії державного управління при Президентові України» Романюк С.А. Фахівці-практики зазначили, що в сучасних умовах управлінські регіональні структури потребують кваліфікованих кадрів для забезпечення економічного успіху після перерозподілу повноважень.

Членом журі від КНТЕУ була доцент кафедри міжнародної економіки, канд. екон. наук, доц. Головня Юлія Ігорівна.

Олімпіада проходила у 2 тури. Перший тур – комп’ютерне тестування, другий тур – письмове завдання, яке передбачало теоретичні питання, аналітичні, ситуаційні та розрахункові задачі.

За результатами Шух Оксана нагороджена почесною грамотою за ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з науки «Регіональна економіка», а Бенецький Владислав -  дипломом за І місце у номінації «За глибоке знання теорії економічного районування».

Кафедра міжнародної економіки пишається своїми вихованцями та бажає їм подальших наукових успіхів!

25.04.2016
adv