Відбулась конференція студентів факультету торгівлі та маркетингу

21 квітня 2016 року в актовому залі корпусу «Д» відбулась конференція студентів факультету торгівлі та маркетингу.

На засіданні конференції були присутні проректор з науково-педагогічної роботи Світлана Леонідівна Шаповал, начальник відділу навчально-виховної роботи Марія Володимирівна Кладченко, декан факультету торгівлі та маркетингу Віктор Анатолійович Осика, заступник декана з навчально-виховної роботи Сергій Володимирович Михайлов, голова РСС КНТЕУ Оксана Кузьменко, голова РСС гуртожитку №2 Олександр Зубович, голова інформаційного сектору РСС КНТЕУ Руслан Сташевський, голова сектору «Центр розвитку кар'єри» Дмитрій Іванов, голова профспілкового сектору РСС КНТЕУ Дар'я Понкратова та голова РСС ФЕМП Артем Попик. У засіданні взяли участь 57 делегатів.

На конференції було заслухано звіт голови РСС ФТМ 2014-2015 н. р. Захарченко Дар'ї Олексіївни щодо роботи ради студентського самоврядування за її керівництва. Робота РСС була оцінена на «задовільно».
Наступними питаннями порядку денного були оголошення результатів виборів голови РСС ФТМ та голів секторів РСС ФТМ. Абсолютна більшість студентів віддали свій голос за кандидатуру Краснокутської Юлії Олегівни на посаду голови РСС ФТМ у 2016-2017 н. р.

Делегати проголосували за затвердження результатів виборів. Оновлений склад Ради студентського самоврядування ФТМ виглядає наступним чином:

Секретар - Вовченко Дмитро;

Голова наукового сектору - Мельник Софія;

Голова інформаційного сектору - Олейников Роман;

Голова культурно-мистецького сектору - Ляшко Ольга;

Голова сектору вокалу - Білявська Анна;

Голова сектору КВК - Шолудько В'ячеслав;

Голова сектору хореографії - Сухотіна Олександра;

Голова організаційного сектору- Сідєльніков Данило;

Голова соціального сектору - Шевелєва Поліна;

Голова спортивного сектору - Бураков Антон;

Голова факультетської варти- Моляренко Андрій;

Голова сектору декору- Ведерникова Марина;

Голова профспілкового сектору - Хмиз Мар'яна;

Голова сектору «Центр розвитку кар'єри» - Менайлова Анастасія.

Рішенням конференції обрано делегатів на конференцію студентів КНТЕУ,  делегатів до складу РСС КНТЕУ, делегатів до складу Вченої ради ФТМ і Вченої ради КНТЕУ та на конференцію трудового колективу КНТЕУ.

На засіданні було нагороджено грамотами та вручено пам’ятні подарунки головам секторів РСС ФТМ 2014-2015 н. р. та голові РСС ФТМ 2014 – 2015 н.р. Захарченко Дар'ї за успішну роботу протягом року! Вітаємо нових голів секторів та нову голову РСС ФТМ та бажаємо плідної роботи!

21.04.2016
остання редакція 31.05.2016