Майстер-клас Євгенії Панкратьєвої «Міжнародний бізнес: етикет та протокол»

21 квітня 2016 року за сприянням факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу в Київському національному торговельно-економічному університеті відбулася зустріч студентів факультету з акредитованим тренером, випускницею Washington School of Protocol, автором тренінгових програм на політичну, громадську і дипломатичну тематику  –  Євгенією Панкратьєвою.

Доповідач поділився з присутніми знанням особливостей дипломатичного протоколу та етикету в бізнесі і в політиці, надав поради щодо ділового етикету спілкування, вживання їжі та напоїв, відповідно до вимог протокольних заходів, правил проведення дипломатичних візитів і прийомів, відповів на питання: як перетворити норми дипломатичного протоколу та етикету в складову іміджу успішної людини?

Доповідь викликала живий інтерес у присутніх. Зацікавлені студенти задали Євгенії Панкратьєвій багато запитань щодо особливостей дипломатичного протоколу та етикету в Україні та за кордоном.

Було досягнуто домовленості про продовження подібних зустрічей.

21.04.2016
adv