Студенти КНТЕУ взяли участь у ІI етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з хімії

19-22 квітня 2016 року в Українському державному хіміко-технологічному університеті (м. Дніпропетровськ) відбувся ІI етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни “Хімія”. На початку заходу учасників привітав ректор Українського державного хіміко-технологічного університету д.т.н., проф. Півоваров О.А.

У II етапі олімпіади з хімії взяли участь 58 студентів з 25 вищих навчальних закладів України. Робота олімпіади проходила в трьох секціях: “Загальна хімія”, “Хімія (хіміко-технологічний напрямок)” та “Хімія (медичні, фармацевтичні та біотехнологічні напрями)”, включала теоретичний та експериментальний тури.

Київський національний торговельно-економічний університет на олімпіаді представляли студенти 2 курсу ФТМ: Почапський Владислав, Сівак Іванна та Перехрест Яна. Оцінку конкурсних завдань здійснювали кваліфіковані члени журі, до складу якого увійшли 20 викладачів з різних вищих навчальних закладів України. Керівником групи студентів та членом журі від КНТЕУ виступала доцент кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю, к.х.н. Гончарова Ірина Вікторівна.

За результатами проведення ІІ етапу олімпіади студенти КНТЕУ показали високий рівень підготовки з дисципліни “Хімія” та були нагороджені сертифікатами учасників. КНТЕУ – серед десяти найсильніших вузів України з дисципліни “Хімія”.

22.04.2016
adv