Фінальний турнір XIV Чемпіонату КНТЕУ з "Брейн-рингу"

26 квітня 2016 року в актовій залі КНТЕУ пройшов фінальний турнір XIV Чемпіонату університету з «Брейн-рингу».

За титул Чемпіона Київського національного торговельно-економічного університету «Брейн-рингу» у 2016 році змагалося 8 команд. Шість команд зі структурних підрозділів КНТЕУ та 2 команди-переможці відбіркового турніру університету серед факультетів.

Учасниками фінального інтелектуального протистояння стали:

• Команда Ужгородського торговельно-економічного інституту «Транскарпатія»;
  • Команда Харківського торговельно-економічного інституту «Homo ludens»;
  • Команда Вінницького торговельно-економічного інституту «Вінницькі сови»;
  • Команда Чернівецького торговельно-економічного інституту «Динаміт»;
  • Команда Одеського торговельно-економічного інституту «Каста 3.0»;
  • Команда Харківського інституту фінансів «Enactus KHIF»;
  • Команда факультету фінансів та банківської справи КНТЕУ «Теорія маленького вибуху»;
  • Команда факультету обліку, аудиту та інформаційних ресурсів КНТЕУ «Ейяф’ятлайокутль».

Незмінним ведучим Чемпіонату КНТЕУ став багаторазовий переможець чемпіонатів Києва з Брейн-рингу, інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?», один із найерудованіших науковців університету, канд. екон. наук, старший викладач кафедри туризму та рекреації Сергій Васильович Хлопяк.

Учасників гри привітала голова ради студентського самоврядування КНТЕУ Оксана Кузьменко, вона зазначила, що учасників інтелектуальних ігор щороку стає все більше і більше. Та цього року ми вітаємо дебютантів з Харкова й Одеси. Сьогодні день пам’яті катастрофи на Чорнобильській АЕС, дуже хочеться, щоб у нашій країні були лише позитивні події, такі, як даний чемпіонат.

Цікаві, сучасні та актуальні питання неабияк зацікавили студентів та змусили команди не лише логічно мислити, а й випробувати власну інтуїцію.

Перерви між інтелектуальними боями супроводжувалися музичними привітаннями студентів.

Команди до останнього «наступали друг другу на п’яти». У запеклій боротьбі було визначено переможців XIV Чемпіонату університету з «Брейн-рингу»:

• I місце – команда факультету обліку, аудиту та інформаційних ресурсів КНТЕУ «Ейяф’ятлайокутль»;
  • II місце – команда факультету фінансів та банківської справи КНТЕУ «Теорія маленького вибуху»;
  • III місце – команда Вінницького торговельно-економічного інституту «Вінницькі сови».

Цього року Київський національний торговельно-економічний університет святкує своє 70-річчя. Приємно відзначити, що Чемпіонату університету з «Брейн-рингу», який проводиться з 2002 року, уже 14 років! Інтелектуальне змагання з невеликого гуртка аматорів переросло у справжню університетську традицію національного масштабу. Щороку «протистояння умів» стає не лише протистоянням, а й місцем нових знайомств та знаходження нових друзів, що вкотре підтверджує єдність міцної університетської родини.

Бажаємо усім нових перемог та здобутків!

25.04.2016
остання редакція 31.05.2016