Звітно-виборча конференція РСС ФРГТБ

22 квітня 2016 року відбулася щорічна звітно-виборча конференція РСС ФРГТБ.

На засіданні були присутні: декан ФРГТБ Ведмідь Надія Іванівна, заступник декана з виховної роботи Ждан Вікторія Олександрівна, заступник декана з навчальної роботи Романчук Людмила Дмитрівна, начальник відділу навчально-виховної роботи Кладченко Марія Володимирівна, голова ради студентського самоврядування (РСС) КНТЕУ Кузьменко Оксана Сергіївна, голова інформаційного сектору РСС КНТЕУ Руслан Сташевський, голова профспілкового сектору РСС КНТЕУ Дар'я Понкратова та голова РСС гуртожитку №3 Карен Мовсисян.

Робота РСС була оцінена на «задовільно».

На посаду голови РСС ФРГТБ претендували два кандидати - Герасименко Ярослав, студент 2 курсу 4 групи та Деркач Яна студентка 2 курсу 3 групи.

Отже, результати звітно-виборчої конференції РСС ФРГТБ:
Голова РСС ФРГТБ - Герасименко Ярослав

Заступник голови РСС ФРГТБ - Деркач Яна

Склад РСС ФРГТБ 2016/2017:
Голова секретаріату - Таміла Муратова
Голова інтелектуального сектору – Доля Вікторія
Голова організаційного сектору – Загарія Яна
Голова культурно-мистецького сектору – Чехівський Владислав
Голова інформаційного сектору – Козачук Лілія
Голова соціального сектору – Омельченко Нонна
Голова сектору дизайну – Уколова Ірина
Голова центру розвитку кар'єри – Ніколаєнко Анна
Голова студентської варти – Гладченко Андрій
Голова спортивного сектору – Радченко Владислав
Голова профспілки – Назаренко Олександр
Туристичний клуб – Ляшенко Олександр
Кулінарний клуб – Венглінський Олександр
Сервіс клуб - Геник Алла

Рішенням конференції обрано делегатів на конференцію студентів КНТЕУ, делегатів до складу РСС КНТЕУ, делегатів до складу вченої ради ФРГТБ і вченої ради КНТЕУ та на конференцію трудового колективу КНТЕУ.
На засіданні було нагороджено грамотами та вручено пам’ятні подарунки головам секторів РСС ФРГТБ 2015-2016 н. р. та голові РСС ФРГТБ 2015 – 2016 н.р. Кужель Тетяні за успішну роботу протягом року!

Вітаємо нових голів секторів та нову голову РСС ФРГТБ і бажаємо плідної роботи!

21.04.2016
adv