Переможці виставки-конкурсу художніх робіт "KNUTE Art Fest" отримали нагороди

5–7 квітня 2016 року в гранд-холі корпусу вже втретє відбулась виставка-конкурс художніх робіт "KNUTE Art Fest"!

На фестивалі було представлено понад 30 робіт, кожна з яких зуміла підкорити серця справжніх поціновувачів мистецтва. Голосування тривало 3 дні, де кожен бажаючий міг проголосувати за роботу шляхом пред’явлення перепустки до університету. Цього року студентами та співробітниками було відмічено особливу атмосферу, яка панувала на фестивалі, сприяли цьому також мольберти, які було виготовлено спеціально до заходу.

Було визначено п'ять найкращих творчих робіт студентів університету:

1 та 2 місце – Куляша Надія, ФОАІС 1-5 (45 та 36 голосів),

3 місце – Підберезна Інна, ФРГТБ 2-1 (31 голос).

27 квітня 2016 року ректор КНТЕУ Анатолій Антонович Мазаракі зустрівся з усіма учасниками конкурсу та представниками ради студентського самоврядування КНТЕУ, які виступили ініціаторами та організаторами заходу, щоб нагородити переможців!

Фестиваль вкотре показав, що студенти КНТЕУ – творчі та талановиті, тому виставки художніх робіт в університеті стануть традиційними.

27.04.2016
adv