«Сталий розвиток туризму та екологічна безпека суспільства в економічних трансформаціях»: експертна думка Хлобистова Є.В.

28 квітня 2016 року за ініціативою кафедри туризму та рекреації КНТЕУ відбулася відкрита лекція завідувача відділу економічних проблем екологічної політики та сталого розвитку ДУ "Інститут економіки природокористування та сталого розвитку НАН України", доктора економічних наук, професора Хлобистова Євгена Володимировича на тему «Сталий розвиток туризму та екологічна безпека суспільства в економічних трансформаціях».

Ключовими на лекції стали питання сталого розвитку як “ідеї відповідальності поколінь”, системи та емержентності. Особливу увагу приділено проблемам ресурсної кризи, рівня добробуту, економіки сталого розвитку; наведені групи показників (індекси та індикатори) оцінки рівня сталості.

У рамках зустрічі були представлені науково-теоретичні та практичні доробки колективу науковців Інституту і безпосередньо науковця. Лекція визвала жвавий інтерес студентів, особливо старших курсів, які отримали професійні відповіді на питання.

28.04.2016
adv