Високі здобутки студентів КНТЕУ у змаганнях з плавання в рамках Спартакіади м. Києва серед вищих навчальних закладів

В квітні відбулися традиційні змагання з плавання в рамках Спартакіади м. Києва серед вищих навчальних закладів, що проводилися на території спортивного комплексу Національного університету фізичної культури і спорту України.

В змаганняй взяли участь 11 кращих збірних команд ВНЗ. Команду КНТЕУ презентували дванадцять найсильніших плавців – сім хлопців і п’ять дівчат.

Наполегливо й завзято вони протистояли досить впевненим і підготовленим суперникам. Важливо було не тільки підкорити час до секунди, а й випередити інших.
Збірна КНТЕУ, незважаючи на високу відповідальність та хвилювання, виступила стильно і сильно, й у командному підсумку обійняла V місце.

Попереду опинились команди Національного університету фізичної культури і спорту України, університету ім. Шевченка, НТТУ «КПІ», педагогічного університету ім.. Драгоманова.

Слід зазначити, що НУФКСУ і педагогічний університет мають спортивні факультети, а  КПІ і університет ім. Шевченка – власні басейни та давній досвід підготовки команд.
Наразі, у наших студентів є можливість тренуватися в сучасному спортивному комплексі «Купава» в м. Бровари.
Студенти користуються такою нагодою і підтримують свою спортивну форму, що і довели квітневі змагання.

Кожен плавець зробив свій особистий внесок в скарбничку команди.

Зі щирою подякою слід відзначити і вагомий внесок «новачків» нашої збірної – студентів нещодавно приєднаного до нашого університету ВНЗ. Найвагомішим результатом фізкультурно-спортивної роботи секції плавання слід вважати взаємоповагу, шляхетність і дружбу наших спортсменів.

Збірна команда КНТЕУ з плавання – це небайдужий, веселий, порядний й головне - цілеспрямований колектив до якого входять:
1. Березін Вадим – ФЕМП – ІІІ к.
2. Захарчук Євген – ФМТП – ІІІ к.
3. Чернушенко Марія – ФМТП – І к.
4. Раздобутько Віктор – ФЕМП – ІІІ к.
5. Омелян Тетяна – ФТМ – ІІ к.
6. Скуба Андрій – ФМТП – ІІ к.
7. Сидоренко Катерина – ФЕМН – ІІІ к.
8. Подорожняк Ярослав – ФОАІС – І к.
9. Куркіна Дар’я – ФОАІС – ІІ к.
10. Степанчук Євген – ФЕМП – V к.
11. Абольмасова Олена – ФФБС – ІV к.
12.Усатюк Валентин – ФФБС – ІІ к.

30.04.2016
остання редакція 31.05.2016