Студенти-товарознавці відвідали завод «Оболонь» та «Пивоварню Зіберта»

У рамках вивчення дисципліни «Товарознавство смакових товарів» 11 травня 2016 року студенти 3 курсу 1 групи ФТМ відвідали завод «Оболонь» (м. Київ), а 29 квітня для студентів 3 курсу 2 групи ФТМ була організована екскурсія на «Пивоварню Зіберта» заводу «Оболонь» (м. Фастів).

Екскурсія на пивоварний завод дала можливість студентам на власні очі побачити усі етапи приготування пива, безалкогольних напоїв та мінеральних вод. Працівники заводу з радістю розповіли та показали, як здійснюється контроль якості продукції лабораторіями заводу. Посвідчення якості, видане відділом технологічного контролю – це документ, що гарантує відповідність продукції діючим стандартам.

Крім того, студенти змогли на практиці побачити дію систем управління, які впроваджені на підприємстві:  ISO 9001:2008 (Системи управління якістю),  ISO 22 000:2005 (Системи управління безпечністю харчових продуктів), ISO 14 001:2004 (Системи екологічного керування), OHSAS 18 001:2007 (Системи управління безпекою та гігієною праці).

Викладачі кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю постійно проводять виїзні заняття для студентів ФТМ з метою інтеграції практичного досвіду інноваційних компаній у навчальний процес.

11.05.2016
knteu