ДЕРЖАВНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ / КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
img

Оголошеннявсі

Феєричне завершення Спартакіади університету: змагання зі спортивної аеробіки

Загальна інформація

12 травня в спорткомплексі КНТЕУ відбулось завершальне змагання студентської Спартакіади зі спортивної аеробіки.

Ректор університету Мазаракі Анатолій Антонович урочисто відкрив змагання та побажав наснаги й сил командам та успіхів і перемоги найкращим.

Переможцем змагань з аеробіки виявились минулорічні чемпіони - команда ФФБС (58,6).

Друге місце, поступившись всього 0,6 очками чемпіонам, зайняла команда ФОАІС (58).

Третє місце посіла команда ФРГТБ (57,4).

З крихітним відставанням в 0,2 очка четверте місце зайняла команда ФТМ (57,2).

П'яте місце з однаковою кількістю очків посіли дві команди - ФЕМП та ФМТП (56,7).

Слід відмітити високий рівень підготовки команд та високу конкуренцію цьогорічних змагань, що підтверджується співставленням набраних очків.

За результатами Спартакіади університету, у загальному підсумку, володарем кубка стала команда ФМТП.

Вітаємо чемпіонів Спартакіади університету-2016 - факультет міжнародної торгівлі та права!