Студенти КНТЕУ підкорили туристичний «Олімп»!

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1247 від 27.11.15 11-13 травня 2016 року в Чернівецькому національному університеті ім. Юрія Федьковича відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Туризмознавство».

В олімпіаді взяв участь 61 студент із 35 вищих навчальних закладів, які представляли практично всі регіони України. Змагалися найкращі студенти – переможці І етапу ВНЗ з Києва, Харкова, Львова, Донецька, Дніпропетровська, Тернополя, Луцька, Вінниці,  Запоріжжя, Сум, Полтави, Маріуполя, Одеси, Чернівців та ін.

Учасники олімпіади вирішували конкурсні завдання, які складалися з двох етапів: розв’язання комплексного ситуаційного завдання і тестування. Запропоновані завдання представляли інтеграцію комплексу професійних знань, умінь та навичок з блоку фахових дисциплін та застосування творчого підходу.

До складу журі увійшли провідні українські науковці в галузі туризму від ВНЗ, серед яких представник КНТЕУ – д.е.н., професор кафедри туризму та рекреації Михайличенко Ганна Іванівна.

За рішенням фахового журі до складу призерів олімпіади увійшли студенти факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу КНТЕУ:

Туник Олександр Миколайович, студент 4 курсу, напрям підготовки «Туризм» – Диплом III ступеня;

Донченко Олександра Павлівна, студентка 1 курсу магістратури ФРГТБ КНТЕУ, спеціальність «Туризмознавство» – Подяка учасника олімпіади.

Вітаємо наших студентів та бажаємо нових перемог!

16.05.2016
knteu