Оголошеннявсі

Свято науки в КНТЕУ: Міжнародна науково-практична конференція «Стратегія сталого розвитку «Україна-2020»

17-18 травня 2016 року в КНТЕУ було проведено Міжнародну науково-практичну конференцію «Стратегія сталого розвитку «Україна-2020» (економіка, фінанси і право)».

Учасників конференції привітала проректор з наукової роботи Мельниченко С.В., яка наголосила на актуальності та важливості обговорення питань Стратегії сталого розвитку «Україна – 2020», відмітила успіхи студентів факультету міжнародної торгівлі та права в царині науки й побажала всім високих наукових досягнень.

Також учасників конференції привітала декан ФМТП Ладиченко К.І. та Мусієнко С.В. (Економічний університет, Чехія, Прага).

У конференції взяли участь понад 400 учасників із  різних країн світу (Польщі, Чехії, Литви, Білорусії) та багатьох навчальних закладів України (ДВНЗ «Донецький технічний університет», Харківський торговельно-економічний інститут  КНТЕУ, Одеський торговельно-економічний інститут  КНТЕУ, Чернівецький торговельно-економічний інститут КНТЕУ, Інститут агроекології і природокористування НААН, Національний університет «Львівська політехніка», Донецький національний університет економіки і  торгівлі ім. Михайла Туган-Барановського, ДВНЗ «Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана», Мукачівський державний університет, Харківський національний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва, Чернігівський національний технологічний університет, НУБІП України, Черкаський державний технологічний університет, Академія праці, соціальних відносин і туризму та ін.).

На пленарному засіданні виступили з доповідями:

1. Конрад Юлія В’ячеславівна, ФМТП, аспірант кафедри міжнародної економіки (науковий керівник - Мельник Т.М., д.е.н., професор) з доповіддю «Інтеграція національних підприємств у міжнародні виробничі мережі».

2. Пуданс Крістіна Юрісівна, к.ю.н., головний науковий консультант відділу зв’язків з органами правосуддя Апарату ВРУ з доповіддю «Судова реформа та адміністративне судочинство».

3. Musiyenko Svitlana Vasylivna, PhD student, University of Economics, Prague with thesis «EU Support for Sustainable Development in the EaP countries (case Ukraine)».

4. Коломійчук В’ячеслав Олегович, ФМТП 4 к. 7 гр. (науковий керівник – Ладиченко В.В., д.ю.н., професор) з доповіддю «Правові засади конкурсного відбору до державної служби в Україні».

5. Волокітін Даніїл Артурович, ФМТП 1 к. 2м гр. (науковий керівник -  Бакалінська О.О., д.ю.н., доцент) з доповіддю «Розвиток інституту надання державної допомоги суб’єктам господарювання».

6. Голоднюк Тетяна Сергіївна, ФМТП 3 к. 12 гр. (науковий керівник - Удод Н.М., ст. викл.) з доповіддю «Інструменти просування вітчизняних компаній на зовнішні ринки».

7. Коваленко Жанна Анатоліївна, ФМТП 4 к. 5 гр. (науковий керівник - Сударенко О.В., к.ю.н., доцент) з доповіддю «Вклади фізичних осіб та система їх гарантування».

18 травня відбулося урочисте нагородження переможців Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Стратегія сталого розвитку «Україна – 2020» (економіка, фінанси і право)».

В.о. декана ФМТП Ладиченко Катерина Іллівна привітала переможців Конференції та побажала їм ще більших наукових звершень.

Переможці конференції були нагороджені дипломами І, ІІ та ІІІ ступеня:

ПІБ студента

Лукасевич Анна Вікторівна

Ніжинський обл.пед.

ліцей Чернігівської обл. ради

Учасники, що взяли активну участь в конференції та були нагороджені грамотами:

18.05.2016
остання редакція 28.11.2016