Міс та Містер ФОАІС-2016: яскраво та емоційно

18 травня 2016 року в КНТЕУ відбувся конкурс краси й талантів – «Міс та Містер ФОАІС-2016».

За титул найкращих хлопців та дівчат ФОАІС боролося 12 учасників. Конкурс «Привітання» був традиційно стриманим. А після цього учасники «запалили» зал пристрасним танго – другий конкурс.

Романтичні вірші в авторському виконанні, запальні танці, демонстрація справжньої чоловічої сили та почуття гумору – все це було в третьому та найцікавішому «Конкурсі талантів», що зміг здивувати навіть прискіпливе журі та найвибагливішого глядача.

«Дефіле у вечірньому вбранні» - завершальний акорд свята грації та чарівності. Після цього журі остаточно визначилося з вибором. Отже, почесне звання «Міс ФОАІС-2016» отримала Дар’я Кулик – тендітна та витончена дівчина з розкішним волоссям. «Містером ФОАІС» справедливо обрали Сергія Щасного, козацький танець якого викликав бурхливі емоції залу.

Перші Віце-міс та Віце-містер: Повелиця Катерина та Шахзад Усман.

Вітаємо найгарніших студентів ФОАІС і бажаємо їм щасливого, насиченого життя та успішної здачі сесії!

19.05.2016
knteu