Відбулися заходи з нагоди Тижнів безпеки дорожнього руху в Україні

18 травня 2016 року в КНТЕУ відбулися заходи з нагоди проведення щорічних Тижнів безпеки дорожнього руху в Україні. Активісти показали відеоролики, де висвітлили основні питання про найважливіші знаки на дорогах та правила дорожнього руху, які має знати кожен учасник руху.

Дуже важливо проводити такі заходи в навчальних закладах із метою захисту життя та здоров'я студентів і співробітників університету, пропаганди безпечної поведінки на дорозі та дотримання Правил дорожнього руху, оскільки невтішна статистика від Державтоінспекції повідомляє, що Україна перша в Європі за кількістю смертей внаслідок ДТП.

За останніми статистичними даними, станом на початок 2016 року, через недотримання правил дорожнього руху в Україні зареєстровано 134193 аварії за минулий рік.

БУДЬТЕ УВАЖНИМИ ТА ДОТРИМУЙТЕСЬ ПРАВИЛ ДОРОЖНЬОГО РУХУ!

18.05.2016
knteu