Всесвітній день вишиванки - день єдності зі своєю нацією

19 травня 2016 року в КНТЕУ відбулися святкові заходи, присвячені Всесвітньому дню вишиванки.

Близько півсотні викладачів та співробітників, святково вбраних в українські сорочки, усміхнені та красиві, із задоволенням позували для фотографій. Організована в холі центрального корпусу виставка творчих робіт народного мистецтва KNUTE Ethnofest, на якій були представлені вишиті рушники, сорочки, сукні, прикраси, вражала розмаїттям виробів та кольорів. Цікаво було спостерігати, як світлішали обличчя, осяяні усмішкою, у глядачів цих справжніх витворів мистецтва.

Всесвітній день вишиванки – наймолодше свято незалежної України, яке набуло всеукраїнського значення лише за останні кілька років. День української вишиванки не є звичайним святом. Найпростіше в ньому — це красиві і натхненні українці у національному прадавньому одязі. А найскладніше, найважливіше значення — це формування суспільства, яке цінує і розуміє свою історію і традиції, а отже, може бути єдиним і будувати майбутнє. Адже тільки свідомі нації стають сильними і розвиненими. День вишиванки — це день усвідомлення себе українцем та день єдності зі своєю нацією.

19.05.2016
knteu