Студентський науковий клуб «Менеджер» започатковує традиції

18 травня 2016 року студентський науковий клуб «Менеджер» провів квест-конкурс на звання «Кращого знавця менеджменту». Яскрава студентська ініціатива була підтримана викладачами кафедри менеджменту і за сприянням завідувача кафедри менеджменту Бая С.І. та координатора студентського наукового клубу «Менеджер» Кудлая В.С. дане свято отримало путівку до реалізації.

Квест містив 6 етапів із різноманітними завданнями, які, до речі, були спроектовані та розроблені самими студентами. У результаті запеклої боротьби з мінімальною перевагою в 1 бал перемогла команда 4 курсу 25 групи ФЕМП у складі Бобко Юлії, Петрик Юлії, Трандафілової Христини, Маркусевич Сергія, Кусьо Богдана та Томєва Владислава. Команда-переможець нагороджена перехідним кубком, а всі учасники дипломами.

Окремо хочеться висловити подяку студентам-організаторам конкурсу: Жемоєдову Павлу, Метельській Анні, Зубрицькій Ользі, Куценко Альоні та всім, хто долучився до проведення конкурсу.

Віват кращим знавцям менеджменту!

18.05.2016
adv