Дні науки в КНТЕУ: відбувся презентаційний тренінг "Start in science"

19 травня 2016 року в рамках відзначення Дня науки в КНТЕУ відбувся презентаційний тренінг «Старт в науку». Presentation training "Start in science" (англійською мовою).

Коуч: старший викладач кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю Чикун Надія Юріївна.

Науковий консультант:  доцент, к.х.н. Пасальський  Богдан Кирилович.

Учасники: активісти Наукового клубу «Хіміки КНТЕУ» Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених КНТЕУ, студенти ФТМ.

Відповідальна за організацію та проведення від Наукового клубу «Хіміки КНТЕУ»: Карпенко Оксана (ФТМ 2 курс 7 група).

Девіз: Exertatio artem  parit. Вправа породжує майстерність. Exercise creates mastery.

Мета проведення тренінгу:

• піднесення престижу науки;
  • залучення студентської молоді до наукових досліджень;
  • вдосконалення знань, умінь, навичок, особистісних якостей учасників;
  • розвиток універсальних форм розумової діяльності студентів у контексті вивчення хімії (пошук інформації, аналіз, синтез, індукція, систематизація, порівняння, логічні висновки);
  • поєднання новітніх та традиційних дидактичних засобів навчання.

Завдання тренінгу полягає у формуванні:

• умінь організації позитивної міжособистісної взаємодії;
  • умінь критичного і творчого мислення у вирішенні поставлених задач;
  • умінь відбору та аналізу теоретичного матеріалу;
  • умінь та навичок проведення експериментальних досліджень хімічними та фізико-хімічними методами;
  • удосконалення ораторського мистецтва, розвиток навичок публічної самопрезентації;
  • поглиблене вивчення наукової термінології англійською мовою;
  • вдосконалення комунікативних вмінь.

Впровадження інтерактивних методів навчання, у тому числі тренінгів, сприяє підвищенню рівня мотивації учасників до навчання; налаштуванню цільової аудиторії на продуктивну роботу; внесенню нових підходів для створення «ситуації успіху» (цілеспрямованого поєднання умов, за яких створюється можливість досягти значних результатів як особистості, так і колективу),  за рахунок реалізації потенціалу кожного з учасників.

З привітанням з нагоди Дня науки виступили:

доцент, к.х.н. Пасальський Богдан Кирилович,

заступник декана ФТМ, доцент, к. н. із соціальних комунікацій Голік Оксана Василівна.

Старший викладач кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю, коуч тренінгу Чикун Надія Юріївна акцентувала увагу присутніх на таких питаннях: англійська мова – мова міжнародного наукового контенту; тренінг як одна із найефективніших форм досягнення успіху як особистості, так і колективу,  за рахунок реалізації потенціалу кожного з учасників; навчання та наука відкривають шлях до успішного майбутнього.

У проведенні презентаційного тренінгу взяли участь активісти Наукового клубу «Хіміки КНТЕУ» Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених КНТЕУ, студенти ФТМ:

1. Буденчук Катерина (ФТМ, 1-4)
  2. Поліщук Ольга (ФТМ, 2-7)
  3. Романова Аліна (ФТМ, 1-4)
  4. Денисова Анастасія (ФТМ, 1-6)
  5. Кушнір Олександр (ФТМ, 1-7
  6. Закусило Анна (ФТМ, 1-6)
  7. Панкова Лідія (ФТМ, 1-4)
  8. Мельник Валентина (ФТМ, 1-4)
  9. Риль Валентин (ФТМ, 1-6)
  10. Захарченко Валентин (ФТМ, 1-6)
  11. Патяка Анастасія (ФТМ 1-2)
  12. Кумуржи Дар’я (ФТМ, 1-7)
  13. Карпенко Оксана (ФТМ, 2-7).

Активними учасниками тренінгу також були:

Давид Фан (Франція), Лі Цзяньюе (Китай), Аім Моххамед Тізірі (Алжир) - слухачі Підготовчого відділення для іноземців та осіб без громадянства КНТЕУ,  Шехтман Максим (ФТМ, 1-7), Саранча Оля (ФТМ, 1-5), Король Іван (ФТМ, 1-2), Король Тетяна (ФТМ, 1-7), Состановський Ілля (ФТМ, 1-7), Смага-Зеленцов Дмитро (ФМТП, 1-8), Дмитріва Дарина (ФТМ, 1-6).

У процесі тренінгу працювали групи студентського журі, результати оцінок та рекомендацій після підведення підсумків будуть представлені для ознайомлення на сторінці “Хіміки КНТЕУ” vk.com/chemistsknteu.

19.05.2016
adv