Оголошеннявсі

Укладено договори про співробітництво з Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг

Інститут вищої кваліфікації Київського національного торговельно-економічного університету уклав договори про співробітництво з навчання та проведення екзаменів з Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.

Відповідно до укладених договорів ІВК КНТЕУ здобув право здійснювати підвищення кваліфікації і проводити екзамени для наступних категорій осіб, які провадять діяльність на ринках фінансових послуг:

• керівників та головних бухгалтерів страхових компаній;
  • керівників та головних бухгалтерів фінансових компаній;
  • керівників та головних бухгалтерів ломбардів.

Контактна інформація:

т.: 519-05-70; 513-03-97; 531 49 66;