Оголошеннявсі

18-19 травня 2016 року в Київському національному торговельно-економічному університеті відбулася Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Фінансова система як складова економічного розвитку», підготовлена факультетом фінансів та банківської справи.

Роботу конференції відкрила декан факультету фінансів та банківської справи, кандидат економічних наук, доцент Канєва Тетяна Володимирівна. Вона привітала молодих науковців, серед яких переможці всеукраїнських конкурсів наукових студентських робіт, міжнародних та всеукраїнських олімпіад, та висловила сподівання на їх подальшу плідну наукову діяльність.

Пленарне засідання розпочав завідувач кафедри фінансів, доктор економічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Чугунов Ігор Якович з доповіддю «Бюджетна політика соціально-економічного розвитку країни».

На пленарному засіданні було заслухано доповіді студентів КНТЕУ з актуальних питань фінансів, бюджетної та податкової системи:

Ігнатюк Ірина Миколаївна «Формування видатків бюджету в системі соціально-економічного розвитку країни» (науковий керівник – Чугунов І. Я., д.е.н., професор, завідувач кафедри фінансів КНТЕУ),

Шапка Віталій Олександрович «Фінансове забезпечення оплати праці державного сектора економіки України» (науковий керівник – Канєва Т.В., к.е.н., доцент, декан факультету фінансів та банківської справи КНТЕУ),

Шейн Аліна-Сергія Сергіївна «Удосконалення фінансування культури та мистецтва в Україні з урахуванням світового досвіду» (науковий керівник – Кучер Г.В., к.е.н., доцент, доцент кафедри фінансів КНТЕУ),

Шимон Лідія Володимирівна «Сучасні проблеми адміністрування митних платежів в Україні» (науковий керівник – Волосович С.В., д.е.н., професор, професор кафедри фінансів КНТЕУ).

У рамках конференції роботу проводили 4 секції. На секційних засіданнях було розглянуто актуальні питання щодо фінансової складової розвитку економіки; бюджетної системи як інструменту економічного розвитку; обліку і звітності в державному секторі економіки; сучасних тенденцій розвитку фінансового ринку.

Участь у конференції брали студенти Київського національного університету імені Тараса Шевченка, ДВНЗ «Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана», Київського національного торговельно-економічного університету, Донецького національного університету, Одеського торговельно-економічного інституту КНТЕУ, Харківського торговельно-економічного інституту КНТЕУ, Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ, Торговельно-економічного коледжу КНТЕУ, Коломийського економіко-правового коледжу КНТЕУ.

За результатами роботи конференції нагороди отримали наступні студенти:

Дипломи I ступеня
Дипломи II ступеня
Дипломи III ступеня

23 студенти нагороджені грамотами.

Питання, розглянуті на конференції, були актуальними, сучасними та мали дослідницький характер. Доповіді були достатньо високого наукового рівня та активно обговорювалися учасниками конференції.

19.05.2016
остання редакція 28.11.2016