«Сушка» в КНТЕУ: свято, що відбувається за будь-якої погоди

20 травня 2016 року в парку Кіото відбулася фотовиставка «Сушка». Це вже четверта виставка художніх робіт студентів КНТЕУ.

Навіть негода не завадила проведенню цього арт-заходу. Правда, іноді прищіпки не завжди могли утримати шедеври на мотузках, а замість сонця сяяли здивовані очі глядачів. Цього разу знімки не просто кріпилися на мотузках, а ще й на окремих вулицях, яким було присвоєно поетичні назви: Повітряна, Котяча, Бублична, Фортуни і так далі. Як завжди, фотографії вражали своєю різноманітністю: мальовничі пейзажі, загадкові подорожі, таємничі незнайомки та милі звірятка. Цікавою була серія чорно-білих фото з одним кольоровим образом, що ніби робить цей світ яскравіше.

Відкриваючи захід, ректор КНТЕУ Анатолій Антонович Мазаракі привітав студентів, відзначивши, що їхнє життя, судячи з фотографій,  вражає розмаїттям, та побажав, щоб і надалі у них було багато цікавого і на навчання також вистачало натхнення, сил і часу.

Новообрана голова РСС Понкратова Дар’я, яку присутні привітали з посадою та побажали успіхів, зі словами подяки звернулася до адміністрації, організаторів та учасників фотовиставки.

Традиційно «Сушку» супроводжували музичні виступи талановитих студентів, яких не злякала негода. Незважаючи на примхи природи, сподіваємося, що «Сушка» зарядила всіх весняним настроєм, яскравими емоціями та почуттями. Кожен бажаючий зміг отримати частинку цікавого світу - так, як його бачать інші у фотооб’єктив, взявши собі на пам’ять кілька шедеврів.

20.05.2016
knteu