В гостях у компанії-виробника морозива "Рудь"

19 травня 2016 року з метою розвитку професіоналізму, підвищення рівня кваліфікації, у межах функціонування інформаційно-дискусійної платформи  КНТЕУ «Майстерня професійного зростання» відбулася екскурсія на ПАТ «Житомирський маслозавод» у складі декана факультету торгівлі та маркетингу Осики В.А., викладачів кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю, товарознавства та митної справи, студентів спеціальності «Управління безпечністю та якістю товарів».

З організацією роботи підприємства, що є лідером серед виробників морозива в Україні, та функціонуванням систем управління якістю й систем управління безпечністю харчових продуктів ознайомила начальник відділу якості Федоренко Лариса Віталіївна. Під часі екскурсії відбулася дегустація нових видів морозива, було відвідано лабораторії, цехи по виробництву та зберіганню продукції.

19.05.2016
knteu