Вітання з професійним святом - Днем науки

Шановні колеги!

Сердечно вітаю Вас із професійним святом - Днем науки!

Напередодні відзначення 70-річного ювілею університету, хочеться ще раз згадати, що в цих стінах творило чимало відомих і видатних вчених, які склали гордість і славу української науки.

Їх імена золотими літерами вписані в історію нашої країни.

Сьогодні перед Вами, шановні науковці, в такий непростий час для нашої держави стоять нові виклики. Важливим завданням є залучення талановитої молоді до науково-дослідницької роботи і закріплення молодих вчених кадрів.

Саме представники молоді є зосередженням принципово нових ідей, вони сповнені сил і націлені на роботу. Молодь - стратегічний ресурс нашої країни.

Шановні колеги! Переконаний, що завдяки Вашим зусиллям, професіоналізму, патріотизму і невтомній праці науковий потенціал України, що є найважливішим національним ресурсом нашого народу, буде незмінно рости.

У цей святковий день бажаю Вам міцного здоров'я, благополуччя, сил для досягнення ефективних результатів і нових наукових звершень на благо нашої держави.

З повагою,
 Анатолій Мазаракі