Оголошеннявсі

Навчальна практика «Моделювання PR та рекламної діяльності підприємства»: студенти-рекламісти відвідали студію телеканалу NewsOne

17 травня 2016 року студенти КНТЕУ, що навчаються на 2 курсі за спеціальністю «Реклама та зв’язки з громадськістю», відвідали з екскурсією телеканал NewsOne.

Візит на студію відбувся в рамках навчальної практики «Моделювання PR та рекламної діяльності підприємства». Екскурсія на канал NewsOne для студентів стала першою з трьох запланованих поїздок на підприємства, що займаються поширенням масової інформації.

«Працюючи в медіа-бізнесі, ти можеш стати ким завгодно, відчути будь-яку ситуацію зсередини, знімаючи про неї репортаж. Це ніби додаткове життя в подарунок до твого основного». Так описала роботу на телеканалі кореспондент NewsOne Анастасія Дайнод, яка проводила екскурсію.

Під час візиту на телеканал студенти відвідали студійні приміщення, ознайомились із процесом запису щогодинної новинної телепередачі та поспілкувалися з генеральним продюсером NewsOne Олексієм Семеновим.

NewsOne — молодий телеканал, заснований у 2010 році. Наразі його студії вважаються найбільш технічно забезпеченими, а сам він належить до найбільших в Україні.

17.05.2016
adv